Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 12:15
Quentin Tarantino serial Bounty Law
733V

Quentin Tarantino przekazał, że jest w trakcie tworzenia własnego serialu

Choć Tarantino zapowiadał od dawna, że karierę reżysera filmowego zakończy na dziesięciu dziełach, to nic nie wspominał o serialach! 

Quentin Tarantino to bez dwóch zdań jeden z najbardziej rozpoznawalnych i ikonicznych twórców ostatnich kilku dekad. Każdy projekt reżysera spotyka się z niebywale dobrym przyjęciem i zawsze zdobywa serca wielu widzów, którzy decydują się na seans. 

Bardzo dużych echem odbiło się kiedyś stwierdzenie, które padło z jego ust, iż zakończy swoją przygodę z filmami wraz z dziesiątą, wyreżyserowaną produkcją. Wygląda jednak na to, że rzeczywiście miał na myśli wyłącznie karierę związaną z dużym ekranem. Jak sam zapowiedział, pracuje aktualnie nad... Serialem! 

Ten miałby nosić tytuł "Bounty Law" i być swoistym spin-offem dla zeszłorocznego filmu "Pewnego razu... w Hollywood". Dlaczego? Albowiem sceny z niego widzieliśmy już od nieco kulisowej strony, gdy Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) w nim występował, zmagając się z prywatnymi problemami.

Uznany reżyser wyjawił, że chciałby zamknąć się w pięciu odcinkach (po około 20 minut każdy) i, co ważne, napisał już scenariusz do każdego z nich. Chciałby również wszystkie wyreżyserować na własną rękę:

Chcę to zrobić, ale potrwa to około półtora roku. Napisałem już scenariusz i sam je zrealizuję. Zamierzam sam wszystko wyreżyserować. 

Ciekawe doniesienia ze świata seriali znajdziesz na naszej stronie:

Źródło: https://deadline.com/2020/01/quentin-tarantino-oscar-nominations-once-upon-a-time-in-hollywood-star-trek-bounty-law-tv-series-1202829629/

Tagi: Bounty Law once upon a time in hollywood Quentin Tarantino