Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.01.2020 09:10
Deadly Premonition 2 z ważnym ogłoszeniem
415V

Deadly Premonition 2 stale się rozwija. Niedługo otrzymamy duże ogłoszenie

CEO Rising Star Games przekazał, że już niedługo dostaniemy ważne informacje odnośnie do zapowiadanej kontynuacji kultowego horroru sprzed dekady. 

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise to zapowiedziana we wrześniu kontynuacja świetnie przyjętego horroru z 2010 roku. Ogłoszono, dość niespodziewane, że zadebiutuje ona jako tytuł na wyłączność dla konsoli Nintendo Switch. 

Premiera ma być także powrotem do roli reżysera lubianego twórcy, kryjącego się pod pseudonimem Swery65. W związku z jego wysoką pozycją w branży gier oczekiwania stanowią bardzo wysoko zarzuconą poprzeczkę. O sequelu nie otrzymaliśmy żadnych informacji od samej zapowiedzi, ale wiele wskazuje na to, że już niedługo się to zmieni

W rozmowie z Gamereactor, CEO studia odpowiedzialnego za grę, Ed Valiente, odpowiedział na kilka pytań związanych z produkcją. Potwierdził, że tytuł jest już grywalny, a on sam miał okazję pobyć w wykreowanym świecie około godziny. Szef ogłosił, że już niedługo otrzymamy więcej sporych informacji na temat rzeczonej pozycji

Tytuł ukaże się na Nintendo Switch najprawdopodobniej jeszcze w tym roku i biorąc pod uwagę ścisłą współpracę przy tworzeniu jej studia z oddziałami Nintendo, należy liczyć, że datę otrzymamy podczas któregoś z najbliższych Direct'ów. Na ten moment musimy uzbroić się w cierpliwość. 

Więcej o projektach z Nintendo Switch przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://gamingbolt.com/deadly-premonition-2-news-is-coming-soon-says-publisher

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Overwatch Rising Star Games Toybox