Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.01.2020 17:29
PlayStation
2579V

Oddział Sony odwiedzają twórcy zasłużonych gier. Japończycy najprawdopodobniej szykują się na prezentację PS5

Sony przygotowuje się najprawdopodobniej do dużych ogłoszeń - w San Francisco pojawiły się wpływowe osoby pracujące dla japońskiego giganta.

PlayStation 5 nie zostało ujawnione na CES 2020 - fani nadal nie znają oficjalnego wyglądu konsoli ani specyfikacji. Ostatnie dni są obfite w plotki sugerujące przedstawienie nadchodzącej konsoli od Sony w lutym podczas imprezy PlayStation Meeting, które rozpocznie się 12 lutego.

Kilku kierowników Sony zostało zauważonych w siedzibie japońskiej firmy w San Francisco. Jednym z nich jest prezes Worldwide Studios, Hermen Hulst, który jako pierwszy napisał na Twitterze, że znajduje się w okolicy. Dodatkowo, fani Sony zauważyli na mieście kierownika zespołów zewnętrznych, Shuhei Joshidę oraz szefa komunikacji, Andrewa Goldfarba ze studia Sucker Punch odpowiadającego za Ghost of Tsushima. Obecność trzech szefów w jednym miejscu może oznaczać tylko jedno - Sony szykuje się do ogłoszenia czegoś ważnego - może to być oficjalna prezentacja PlayStation 5, jak i nowe materiały z np. Ghost of Tsushimy.

Oprócz wymienionych powyżej osób, do San Francisco zawitały również osoby odpowiadające za The Last of Us 2 - Arne Meyer i Scott Lowe zostali zauważeni w siedzibie PlayStation w San Francisco. 

Nowe materiały z Ghost of Tsushimy oraz The Last of Us 2 podczas prezentacji PS5? Na pewno bardzo urozmaiciłoby to show, które najprawdopodobniej szykuje od pewnego czasu japoński gigant.

Warto przeczytać:

Źródło: PushSquare

Tagi: Ghost of Tsushima playstation 5 ps5 sony the last of us 2