Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.01.2020 16:30
Castlevania 3 nowe zdjęcie
1258V

Castlevania od Netflix. W Internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie z 3. sezonu serialu

Jeśli wyczekujecie kontynuacji animowanej Castlevanii od platformy Netflix, to na pewno zainteresuje Was pierwsze zdjęcie z trzeciego sezonu, które zdradza co nieco na jego temat. 

"Castlevania", którą produkuje Netflix, to niezwykle udana animowana adaptacja kultowej historii. Pierwsze dwa sezony spotkał się z niebywale ciepłym przyjęciem, więc oczekiwania przed trzecim się ogromne. Twórcy zdają się jednak mieć plan na nadchodzącą kontynuację. 

Do Internetu trafiło właśnie pierwsze zdjęcie przedstawiające cztery postacie, które ujrzymy w nadciągającym sezonie. Trzy z nich są zupełnie nowe i ciężko wyrokować, kim mogą być. Nie zdradzono zupełnie żadnych szczegółów odnośnie do ich tożsamości. Jedną poznajemy natomiast od razu. Jest to oczywiście Carmilla, antagonistka z poprzedniej części, która może objąć kluczową rolę. 

Na ten moment wiemy bardzo niewiele o samej kontynuacji. Reżyser, scenarzysta i producenci pozostaną bez zmian, a całość ma się zamknąć w 10 odcinkach. Dzięki wpisowi na Twitterze ze strony studia producenckiego, wiemy także, że wszystkie ukażą się najpewniej jeszcze w tym roku. 

Castlevania season 3Więcej ciekawych informacji o serialach znajdziecie na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/first-castlevania-season-3-image-revealed-shows-of/1100-6472868/

Tagi: bad boys Bad Boys 4 film sony pictures