Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 22:30
The Walking Dead: World Beyon
3085V

The Walking Dead: World Beyond ma datę premiery. AMC szykuje widzów na nowe zombie

W 2020 roku nie zabraknie atrakcji dla fanów serii The Walking Dead i AMC potwierdziło dzisiaj datę premiery „The Walking Dead: World Beyond”. Firma mocno liczy na nową opowieść, której debiut odbędzie się w bardzo ważnym momencie.

The Walking Dead to prawdziwy fenomen i choć Robert Kirkman zakończył już przygotowanie komiksów z tego uniwersum, to jednak widzowie mogą liczyć na kolejne odcinki prezentujące perypetie ocalonych. AMC w zasadzie podkręca rozwijanie IP i już wkrótce zapoznamy się z drugim spin-offem.

Premiera „The Walking Dead: World Beyond” odbędzie się 13 kwietnia. W tym dniu zobaczymy pierwszy odcinek pierwszego sezonu, który w ostateczności otrzyma dziesięć epizodów – AMC zapowiedziało przygotowanie dwóch serii.

Data debiutu „The Walking Dead: World Beyond” nie jest przypadkowy, ponieważ w tym dniu zobaczymy ostatni odcinek dziesiątego sezonu głównego „The Walking Dead”. Nowy serial zostanie wyemitowany po zakończeniu wcześniej rozpoczętej historii.

AMC pracuje także nad filmami w uniwersum The Walking Dead, więc w kolejnych latach na pewno nie zabraknie projektów związanych z TWD. Warto dodać, że wydarzenia z „The Walking Dead: World Beyond” przedstawią „nowy świat” - widzowie poznają pierwsze pokolenie wychowane w czasach apokalipsy zombie.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie także:

Źródło: https://www.forbes.com/sites/paultassi/2020/01/17/amc-confirms-the-walking-dead-world-beyond-will-only-run-for-20-total-episodes/

Tagi: data premiery The Walking Dead The Walking Dead: World Beyon