Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 17:19
Dragon Ball Z: Kakarot
3490V

Dragon Ball Z: Kakarot oceniony. Jest pierwszy hit 2020 roku?

Dragon Ball Z: Kakarot to jedna z pierwszych, nowych produkcji, która rozgrzeje konsole wielu graczy na początku 2020 roku. Produkcja będzie dostępna od jutra, więc w Sieci wylądowały pierwsze recenzje. Sprawdźcie opinie dotyczące produkcji.

Dragon Ball Z: Kakarot rozgrzewał fanów uniwersum od ubiegłego roku. Gra na każdej kolejnej prezentacji wyglądała wzorowo, więc deweloperzy musieli zmierzyć się ze sporymi oczekiwaniami. Jak wypada tytuł? Nie obyło się bez problemów, ale sympatycy serii będą zadowoleni.

Wśród pozytywnych tekstów można wyróżnić dwa bardzo ważne elementy: Dragon Ball Z: Kakarot jest przeładowane świetną atmosferą oraz produkcja jest ogromna. Ukończenie tytułu zajmie wiele godzin, ponieważ twórcy przygotowali mnóstwo zadań oraz dodatkowych wyzwań. Wśród opinii nie brakuje zachwytów nad dynamiczną walką i przeładowaniem tytułu szczegółami dotyczącymi Dragon Ball Z. Deweloperzy podobno nawet eliminują problemy w oryginalnym scenariuszu dopowiadając niektóre wątki, pojawia się tutaj wiele ważnych szczegółów dotyczących całej serii, a japońskie głosy oraz muzyka to czysta przyjemność.

Gdzie w tej sytuacji pojawiają się problemy? Twórcy nie ominęli zadań typu „idź, weź, przynieś”, od czasu do czasu zawodzi kamera, oprawa nie zachwyca, a niektóre pojedynki są po prostu nudne. Studio nie zadbało o wyeliminowanie długich ekranów wczytywania, a niektórzy dziennikarze wspominają o skromnych spadkach animacji.

Patrząc na opinie mam wrażenie, że mogliśmy się spodziewać takiego odbioru – od pierwszych materiałów Dragon Ball Z: Kakarot prezentował się jak tytuł, który trafi w serca oddanych fanów i właśnie taka pozycja ląduje na półkach.

Pierwsze recenzje Dragon Ball Z: Kakarot (średnia 78%):

  • Hobby Consolas - 8.5 / 10.0
  • Areajugones - 8.5 / 10.0
  • Gameblog - 8 / 10
  • Everyeye.it - 7.5 / 10.0
  • Windows Central - 7 / 10.0
  • TrustedReviews - 7 / 10.0

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszej stronie:

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot