Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.01.2020 14:37
Epic Games Store
541V

Epic Games Store umożliwił wyświetlanie recenzji - mogą one być jednak blokowane przez twórców gry

Epic Games Store wprowadził możliwość podejrzenia recenzji dla danej gry - wystawianie opinii przez graczy nadal niemożliwe.

Epic Games Store od samego początku nie podobał się graczom - właściciel sklepu wolał tracił pieniądze na wykupywanie gier na czasową wyłączność, niż na zaprojektowanie podstawowych funkcji, które powinny być dostępne od pierwszego uruchomienia sklepu.

Tim Sweeney, właściciel Epic Games Store, zapowiedział kilka miesięcy temu, że wprowadzi pożądane przez graczy funkcje - w tym tygodniu umożliwiono graczom szybkie podejrzenie recenzji dla danej gry - jest jednak tutaj interesujący haczyk.

Recenzje będą oparte na opiniach krytyków wystawionych w serwisie OpenCritic - na karcie gry będziemy mogli podejrzeć trzy opinie z najwyższą oceną, a jeśli interesują nas opinie z niższą oceną, będziemy musieli rozwinąć stronę. Co ciekawe, nieprzychylne recenzje mogą być usuwane z Epic Games Store przez twórców danej gry - mimo to, nadal będą dostępne na serwisie OpenCritic.

Niestety, ale nadal Epic Games Store nie umożliwił wystawianie ocen użytkownikom posiadającym daną grę. Trzeba przyznać, że bardzo wolno idzie realizacja obiecanych funkcji przez Tima Sweeney'a.

 Warto zajrzeć na:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: epic games store recenzje