Iza Łęcka Iza Łęcka 16.01.2020 07:29
Detroit Become Human
842V

Quantic Dream zapowiada niespodzianki. David Cage zaskoczy graczy w 2020 roku

David Cage nie zmarnuje następnych 12 miesięcy. Szef Quantic Dream obiecuje duże niespodzianki w 2020 roku. Twórcy mogą zaprezentować nową produkcję, którą rozwijają od dobrych kilku miesięcy.

Quantic Dream w 2019 roku porzuciło pracę wyłącznie dla Sony, wrzuciło swoje największe historie na Epic Games Store, a jednocześnie zapowiedziało, że swoje kolejne produkcje planuje przygotowywać na różne urządzenia. Deweloperzy sięgnęli po pieniądze chińskiego NetEase Games, dzięki którym mają bez problemu pracować nad tytułami dla wielu platform. Studio przebudowało swoją technologię, by silnik mógł bez problemu poradzić sobie z nowymi konsolami, a nawet urządzeniami mobilnymi.

Ubiegły rok był dla twórców z Francji „niesamowity”, ale kolejne miesiące mają być jeszcze bardziej ekscytujące. Quantic Dream najwidoczniej nie traci czasu. 2020 rok w wykonaniu zespołu pozwoli odkryć „wiele niespodzianek”, czyli prawdopodobnie będzie czasem przedstawienia nowych produkcji.

Twórcy podobno od 2018 roku opracowują kolejną historię, jednak dotychczas nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów dotyczących projektu. David Cage w ubiegłym roku zapowiedział, że jego zespół chce odkrywać nowe gatunki, ale nie przestanie opowiadać emocjonalnych opowieści.

Quantic Dream nie powinno także zrezygnować z prezentowania filmowej rozgrywki, która cieszy się wśród graczy sporą popularnością – Detroit: Become Human osiągnął duży sukces. Już w październiku ubiegłego roku twórcy informowali o 3 mln sprzedanych egzemplarzy.

Sprawdźcie inne informacje o Quantic Dream:

Źródło: https://www.dualshockers.com/quantic-dream-david-cage-playstation-4/

Tagi: david cage detroit: become human Quantic Dream