Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 16:54
Ninja Fortnite
1553V

Fortnite doceni twórców. Ninja z własnym skinem w grze

Twórcy Fortnite wpadli na ciekawy pomysł. Epic Games zapowiedziało „Serię Ikon”, dzięki której gracze otrzymają możliwość kupowania skinów oraz przedmiotów związanych ze znanymi twórcami – na dobry początek swojego bohatera otrzymał Ninja.

Fortnite cieszy się wyjątkowymi wynikami, a jednym z najpopularniejszych streamerów produkcji Epic Games wciąż jest Ninja. Deweloperzy postanowili upamiętnić Tylera Blevinsa i to właśnie jego skin wraz z bronią oraz animacjami trafi wkrótce do gry.

Epic Games zapowiedziało „Serie Ikon”, czyli zestawów związanych z osobami zajmującymi się grami, muzyką, filmem oraz modą. Firma znalazła swoistych ambasadorów, którzy będą promować swoją twarzą produkcję.

Pierwszym w kolejce jest Ninja i jego zestaw trafi do gry już 17 stycznia – gracze otrzymają szansę kupienia stroju, plecaka, emotki oraz kilofa. Nie podano aktualnie cen, jednak wkrótce Epic Games przedstawi szczegółowe informacje.

Studio potwierdziło, że będzie współpracować z takimi twórcami jak Loserfruit, TheGrefg i innymi osobami ze świata gier, muzyki i rozrywki.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.theverge.com/2020/1/15/21065235/ninja-fortnite-skin-announced-stream-tyler-blevins-available-date

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software ninja Tyler Blevins