Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 18:35
Wiedźmin Netflix
1087V

Wiedźmin od Netflix wyruszył do Szkocji. Twórcy szukają miejsc dla 2. sezonu

Twórcy „Wiedźmina” właśnie poszukują lokacji, które pozwolą przygotować wyjątkowe sceny do nowej historii Geralta. Zespół odpowiedzialny za serial trafił do Szkocji i pokazuje kilka ładnych lokacji.

Netflix zajmuje się pre-produkcją drugiego sezonu „Wiedźmina” i najwidoczniej jednym z zadań zespołu odpowiedzialnego za serial jest znalezienie odpowiednich miejsc do nakręcenia kolejnych ujęć.

Widzowie mogą liczyć, że w nowej opowieści Geralt trafi do Szkocji... A dokładnie na wyspę Skye, ponieważ właśnie z tego miejsca zdjęcia opublikował Stephen Surjik („Daredevil”, „Jessica Jones”, „The Umbrella Academy”), który znalazł się na urokliwej ziemi z całym zespołem odpowiedzialnym za „Wiedźmina”. Już wcześniej pojawiły się przecieki, według których reżyser będzie pracował nad serialem.

Wyspa Skye może okazać się bardzo interesującym punktem – fani serialu „Outlander” już mogli zobaczyć potencjał terenów – ponieważ charakteryzuje się wieloma terenami, które idealnie nadają się do serialu. Dodatkowym atutem Skye jest bardzo bliska lokalizacja z siedzibą produkcyjną „Wiedźmina” - teraz serial powstaje w Londynie.

Twórcy „Wiedźmina” odwiedzili kilka ładnych lokalizacji – warto wspomnieć, że według najnowszych informacji, pierwsze zdjęcia do drugiego sezonu zostaną przygotowane 17 lutego.

Poniżej znajdziecie część zdjęć Netflixa oraz kilka dodatkowych ukazujących wyspę.

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 1

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 2

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 3

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 4

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 5

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 6

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 7

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 8

Wiedźmin Netflix 2 sezon - 9

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/01/13/season-two-locations-skye/

Tagi: Netflix Wiedźmin Wiedźmin Netflix