Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 15:07
Marvel's Iron Man VR nie zadebiutuje w terminie
697V

Marvel's Iron Man VR nie zadebiutuje w terminie. Kolejne opóźnienie

Kolejny dzień przynosi nam kolejne opóźnienie. Teraz nawet sympatycy wirtualnej rzeczywistości muszą pogodzić się z przełożoną datą premiery, ponieważ Marvel's Iron Man VR nie zadebiutuje w terminie.

Według pierwotnych planów Marvel's Iron Man VR miało trafić na PlayStation 4 i PlayStation VR już 28 lutego. Dzisiaj możemy potwierdzić, że gra nie zadebiutuje w tym terminie – autorzy właśnie opublikowali smutną wiadomość dla fanów wirtualnej rzeczywistości.

Marvel's Iron Man VR zostało właśnie przerzucone na 15 maja. Nowa data premiery pozwoli deweloperom dopracować tytuł, który ma sprostać oczekiwaniom graczy z całego świata.

Nie jest to pewnie tak dotkliwe opóźnienie jak przełożenie daty premiery Cyberpunka 2077, Final Fantasy VII Remake lub Marvel's Avengers, jednak pokazuje jedno – twórcy z całego świata walczą z terminami. Trzeba na pewno zwrócić uwagę, że mamy dopiero styczeń, a już kilka dużych gier wyleciało z gorącego okresu pierwszych miesięcy 2020 roku.... A niestety przed nami jeszcze kilka dużych opóźnień.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Marvel’s Iron Man VR:

Źródło: Camouflaj

Tagi: Camouflaj Marvel’s Iron Man VR Sony Interactive Entertainment