Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 22:48
Marvel’s Iron Man VR
867V

Marvel’s Iron Man VR ma datę premiery. Zobaczcie fabularny zwiastun

Marvel zapowiedział nie tylko nową bohaterkę do gry Crystal Dynamics. Poznaliśmy także ostateczną datę premiery Marvel’s Iron Man VR i produkcja może okazać się jednym z najważniejszych tytułów dostępnych na PlayStation VR. Najnowszy zwiastun wygląda naprawdę nieźle.

Marvel’s Iron Man VR nie będzie małą przyjemnością na 15 minut. Camouflaj opracowuje na zlecenie Sony pełnoprawny tytuł, który nie tylko pozwoli graczom wskoczyć w strój Tony'ego Starka – gracze mogą liczyć na pełnoprawną opowieść.

Twórcy przedstawią historię, w której Iron Man zostanie zaatakowany przez tajemniczego Ducha – jest to haker, działacz antykorporacyjny, który otrzymuje w swoje łapy starą broń Star Industries i zamierza ją wykorzystać. Duch chce za pomocą potężnej mocy zniszczyć całe imperium Starka i będzie atakować kolejne lokalizacje superbohatera na całym świecie.

Zwiastun fabularny to tylko początek informacji – Marvel's Iron Man VR zadebiutuje 28 lutego 2020 roku... Jest to naprawdę ciekawa data, ponieważ jak wiadomo na początku przyszłego roku będziemy obładowani dużymi i mocnymi grami.

Warto sprawdzić: 

Tagi: Camouflaj Marvel's Iron Man VR Marvel’s Iron Man VR Sony Interactive Entertainment