Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2020 13:34
Nintendo Switch Joy-Con GameCube
1034V

Nintendo Switch z pięknymi Joy-Conami. Fan stworzył kontrolery inspirowane GameCubem

Nintendo zaproponowało graczom serię różnokolorowych Joy-Conów, ale producent wciąż nie zdecydował się na bardziej zdecydowane zmiany w kontrolerach. Jeden z fanów postanowił wyjść naprzeciw korporacji i przygotował urządzenia inspirowane GameCubem. Jego sprzęt zbiera pochwały wśród innych graczy.

Nintendo Switch oferuje różnorodną zabawę za pomocą Joy-Conów, ale fani już kilkukrotnie udowodnili, że kontrolery można ulepszyć. Bazując na swoich doświadczeniach, jeden z graczy wykorzystał koncepcję padów z GameCube'a i przeniósł ją na potrzeby nowej konsoli Nintendo.

Materiał może przykuć uwagę na dłużej - nie tylko widzimy tutaj interesujący pokaz urządzeń dla Nintendo Switcha, ale przede wszystkim dokładnie pokazano proces powstawania sprzętu. Od samego projektu po ostateczne efekty.

Wykonanie nie należy do najłatwiejszych, ale jestem przekonana, że gdyby Nintendo zdecydowało się na zaoferowanie w swojej ofercie takich Joy-Conów, można by było liczyć na spore zainteresowanie ze strony graczy. W zasadzie pod tym względem japoński producent odrobinę zawodzi i nie wykorzystuje potencjału spersonalizowanych padów.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Nintendo Switchu:

Źródło: https://www.slashgear.com/nintendo-switch-gamecube-controller-mod-is-awesome-but-grueling-work-12606630/

Tagi: GameCube joy-con Nintendo Nintendo Switch Switch