Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 22:30
Mario + Rabbids Kingdom Battle
611V

Twórcy Mario Rabbids pracują nad „prestiżowym tytułem AAA”

Ubisoft Milan zaskoczyło świat oferując Mario + Rabbids Kingdom Battle. Od czasu wydania gry oraz rozszerzeń, deweloperzy nie przedstawili nowych planów, ale możemy mieć pewność, że twórcy rozwijają nową produkcję. Studio zajmuje się tajnym, „prestiżowym” tytułem.

Mario + Rabbids Kingdom Battle jest jedną z największych niespodzianek aktualnej generacji. Ubisoft zaskoczył świat potwierdzając plotki i zapowiadając na E3 2017 nową produkcję przygotowaną we współpracy z Nintendo. W kwietniu 2019 roku Yves Guillemot nie chciał skomentować informacji, czy możemy liczyć na kontynuację, jednak podkreślił, że firma ma dobre relacje z Nintendo.

Gra została ciepło przyjęta przez graczy, którzy od dawna czekają na kontynuację, ale Ubisoft wciąż nie ujawnił tytułu. Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ Ubisoft Milan (autorzy produkcji) potwierdzili prace nad „prestiżowym tytułem AAA”.

Deweloperzy potrzebują animatora 3D, który jest gotowy do pracy we Włoszech – w ogłoszeniu o prace nie pojawiają się szczegóły rozwijanego IP. Możemy mieć jednak pewność, że zespół pracuje nad czymś nowym i w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać szczegóły projektu.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Nintendo Switchu:

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/mario-rabbids-studio-hiring-for-a-prestigious-triple-a-title/

Tagi: Mario Rabbids Kingdom Battle Mario + Rabbids Kingdom Battle Ubisoft Ubisoft Milan