Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2020 11:01
Metro Redux
701V

Metro Redux w lutym na Nintendo Switchu? Znamy cenę

Już w ubiegłym roku pojawiły się przecieki dotyczące premiery Metro Redux na Nintendo Switcha, a obecnie bazując na ofercie jednego ze sklepów, poznaliśmy szczegóły debiutu. Kolekcja ma trafić na hybrydowe urządzenie już w przyszłym miesiącu.

Pierwszy raz o Metro: Redux na Nintendo Switcha informowaliśmy w ubiegłym roku, jednak pierwsze przecieki dotyczące daty premiery nie zostały potwierdzone. W międzyczasie produkcję oceniło PEGI, co pozwala sądzić, że premiera gry odbędzie się wkrótce.

Najnowszy przeciek dotyczący Metro Redux pochodzi z francuskiego sklepu WT&T – zdaniem pracowników produkcja będzie dostępna na Nintendo Switchu już 28 lutego. Gracze muszą przygotować równowartość 49,99 dolarów.

Nadal musimy zaczekać na oficjalne potwierdzenie informacji od Deep Silver, ale warto zwrócić uwagę, że swego czasu WT&T jako pierwsze wrzuciło do swojej oferty Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switch.

Sympatycy uniwersum, którzy chcieliby wypróbować rozgrywki na przenośnej konsoli Big N, muszą wyczekiwać na ujawnienie pakietu strzelanek  – niezwykle prawdopodobne wydaje się, że szczegóły zostaną przedstawione (może wraz z rozgrywką?) na oczekiwanym przez fanów japońskiej korporacji evencie Nintendo Direct.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Nintendo Switchu:

Źródło: https://wccftech.com/metro-redux-nintendo-switch-release-date-price/

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro: Redux