Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 13:59
BioShock The Collection
878V

BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite trafią na Nintendo Switch. Tajwańczycy ocenili produkcje

Trzy części serii BioShock zmierzają na Nintendo Switcha. Nintendo powinno w niedalekiej przyszłości zapowiedzieć produkcje, które w kolejnych miesiącach wylądują na konsoli Nintendo. Będzie to dobra rozgrzewka przed nadciągającą kontynuacją.

W 2020 roku na Nintendo Switcha pojawi się seria kolejnych portów i gracze mogą już szykować się na BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite. Wszystkie trzy gry w czterech wydaniach zostały dostrzeżone przez graczy na tajwańskiej witrynie zbierającej oceny produkcji.

Na Nintendo Switcha trafią dwie gry w ulepszonej edycji, jedno pełne wydanie i dodatkowo zestaw:

  • BioShock Remastered
  • BioShock 2 Remastered
  • BioShock Infinite: The Complete Edition
  • BioShock: The Collection

Interesująco na pewno zapowiada się sam temat ceny, ponieważ najlepszym rozwiązaniem dla graczy będzie kupienie BioShock: The Collection – w tym wypadku otrzymacie trzy gry wraz ze wszystkimi dodatkami. Wydawca będzie musiał jednak dostosować propozycje lub po prostu na początku wrzuci poszczególne części, a dopiero później zapowie wydanie zbiorcze.

Odświeżenie serii BioShock na Nintendo Switchu może okazać się dobrym rozwiązaniem dla oddanych fanów, którzy od dawna wyczekują na nową część – jak wiadomo 2K Games potwierdziło prace nad kolejną odsłoną.

Bioshock Nintendo Switch

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o Nintendo Switchu:

Źródło: https://www.lootpots.com/articles/bioshock-the-collection-has-been-rated-for-nintendo-switch-14012020/

Tagi: bioshock bioshock 2 bioshock infinite Nintendo Nintendo Switch Switch