Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2019 10:13
Sniper Ghost Warrior Contracts
486V

Sniper Ghost Warrior Contracts nie otrzyma trybu multiplayer w terminie

Sniper Ghost Warrior Contracts trafiło na rynek wyłącznie z kampanią. Twórcy przed samą premierą potwierdzili chęć przygotowania trybu multiplayer, jednak zespół potrzebuje dodatkowych tygodni na dopracowanie nowego wariantu rozgrywki.

Sniper: Ghost Warrior Contracts wylądował na półkach sklepowych w drugiej połowie listopada i gra przez wielu graczy jest uważana za najlepszą odsłonę serii – produkcja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 67-70%.

CI Games na 10 dni przed premierą Sniper Ghost Warrior Contracts zapowiedziało, że gra nie otrzyma trybu sieciowego – ten miał zostać dodany do końca roku. Darmowa aktualizacja wciąż nie zadebiutowała, więc deweloperzy postanowili wyjaśnić sytuację.

Prace nad multiplayerem wciąż trwają, jednak zespół potrzebuje dodatkowych tygodni na dopracowanie dodatku. Rozszerzenie zostanie opublikowane w pierwszym kwartale 2020 roku.

Nie jest to raczej wielka strata, ale wierni fani uniwersum mogą wciąż czekać na sprawdzenie, jak tym razem CI Games poradzi sobie z zabawą na serwerach.

Jesteście zainteresowani tematem Ghost Warrior? Zapraszamy:

Źródło: Twitter

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts