Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.11.2019 16:39
Sniper: Ghost Warrior Contracts
742V

Sniper: Ghost Warrior Contracts w 4K. RTX 2080 Ti daje radę

Jak topowy zestaw radzi sobie z najnowszą odsłoną "snajpera" od polskiego studia? Przekonajmy się.

Duża premiera oznacza kolejne testy i porównania sprzętowe. Obok Sniper: Ghost Warrior Contracts nie mogli przejść obojętnie posiadacze topowych sprzętów, którzy uwielbiają tworzyć testy wydajnościowe i dzielić się z nimi ze społecznością. Szczęśliwy posiadacz RTX 2080 Ti oraz I9 9900K (podkręcony do 5GHz) odpalił najnowszą odsłonę "snajpera" od CI Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych w rozdzielczości 4K - jak taki zestaw poradził sobie z grą?

Lepiej od najnowszego NFSa, ale gorzej od najnowszej produkcji w uniwersum Gwiezdnych Wojen, która jest chyba jedną z najlepiej zoptymalizowanych gier tego roku. Jak zaraz zapewne zobaczycie, Sniper: Ghost Warrior Contracts wygląda naprawdę dobrze w rozdzielczości 4K, a do tego, klatki na sekundę nie spadają poniżej 60, nawet przy efektach specjalnych. W najmniej obciążających kartę momentach, fpsy podskakują nawet do 80, ale jest to rzadkość i raczej musimy się przyzwyczaić do liczb w okolicach 65-70. Trzeba jednak zaznaczyć, że twórca materiału użył najwyższych ustawień w grze, a wiemy, że opcje "ultra" potrafią strasznie obciążyć komputery. Jak wygląda sprawa z procesorem? I9 9900K nawet się nie dusi - jego zużycie oscyluje w granicach 20-30%. 

Jak widzimy, CI Games, odrobiło pracę domową i dostarczyło dobrze wyglądający, a zarazem zoptymalizowany produkt na rynek - pierwsze recenzje mają wysoką średnią, więc miejmy nadzieję, że sprzedaż gry będzie zadowalająca dla rodzimego zespołu.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube

Tagi: ci games Sniper: Ghost Warrior Contracts