Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2019 15:13
GTA 6
2578V

GTA 6 ozdobą pierwszych urodzin PS5 i Xbox Series X? Informator wspomina o premierze

GTA 6 powstaje podobno od kilku długich lat i Rockstar małymi krokami przymierza się do premiery nowego Grand Theft Auto. Jeden z informatorów jest przekonany, że produkcja trafi na rynek w 2021 roku.

Plotki o GTA 6 pojawiają się od kilku dobrych lat, ale Rockstar w pewnym momencie będzie musiał oficjalnie zapowiedzieć grę. Jeśli najnowsze plotki zostaną potwierdzone, to o produkcji możemy usłyszeć dopiero w 2021 roku.

PSErebus – informator zdradzający szczegóły PS5 – jest przekonany, że na Grand Theft Auto 6 przyjdzie nam zaczekać do jesieni 2021 roku. W tej sytuacji gracze mogliby przez rok w spokoju przeskoczyć z aktualnej na następną generację.

Premiera GTA 6 pod koniec 2021 roku wydaje się sensowna z prostego powodu – jeśli Rockstar faktycznie zamierza skupić się na next-genach i chce zaprezentować nową jakość, to firma potrzebuje odpowiedniego czasu na poznanie platform (dopracowanie gry) oraz twórcy powinni zaczekać na dobrą bazę użytkowników. Gracze w 12 miesięcy ograją wszystkie największe, hity z 2020 roku i kolejni zainteresowani zdecydują się nabyć kolejne urządzenia Sony oraz Microsoftu.

Jest to tylko i wyłącznie plotka, jednak trzeba pamiętać, że Rockstar musi w pewnym momencie wykonać ruch – firma nadal zarabia na GTA 5, jednak po premierze PlayStation 5 i Xbox Series X trzeba będzie zadbać o coś nowego.

Jesteście zainteresowani tematem GTA? Sprawdźcie inne wiadomości:

Źródło: Twitter

Tagi: data premiery grand theft auto 6 gta 6 plotka rockstar