Iza Łęcka Iza Łęcka 03.01.2020 13:24
GTA 6 bez CJ-a
6985V

GTA 6 bez Chrisa Bellarda. Aktor podkładający głos pod CJ-a zaatakował Rockstar

Chris Bellard zasłynął w świecie gier jako Carl Johnson. Muzyk miał okazję podłożyć głos pod głównego bohatera GTA: San Andreas. Ostatnie plotki zapowiadały jego powrót do GTA 6, co spotkało się ze zdecydowaną odpowiedzią.

W jednej z ostatnich plotek pojawiła się informacja, według której CJ pojawi się w wyczekiwanej przez wszystkich grze od Rockstar Games, a współpraca z Chrisem Bellardem została ponownie nawiązana. Aktor głosowy i raper występujący pod pseudonimem „Young Maylay” miał okazję pracować przy Grand Theft Auto: San Andreas. Nie możemy jednak liczyć, że Ballard powróci jako CJ.

Bellard opublikował na Intagramie zdjęcie przedstawiające plotkę i wspomniał, że nie jest zaangażowany w prace nad GTA 6. Następnie muzyk zarzucił niewybrednymi epitetami w kierunku Rockstar Games oraz ewentualnego nowego aktora zaangażowanego w podłożenie głosu.

Raper skomentował, że „korporacje wykorzystują” aktorów i nie zamierza dłużej w tym uczestniczyć. Fani bardzo negatywnie zareagowali na jego wiadomość i pojawiło się wiele głosów, według których głównym powodem publicznego niezadowolenia Bellarda jest niekorzystna sytuacja finansowa oraz pewne żale względem studia.

Niestety, najwyraźniej już nigdy nie usłyszymy CJ-a przemawiającego głosem rapera.

GTA San Andreas CJ

Więcej na temat GTA przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/01/02/gta-san-andreas-actor-rockstar-gta-6/

Tagi: Chris Bellard cj grand theft auto 6 GTA 6 gta san andreas Rockstar