Iza Łęcka Iza Łęcka 16.01.2020 12:10
james bond 007 kobieta
1020V

James Bond kobietą? Producentka odpowiada na krążącą w Sieci plotkę

Jeszcze przed ujawnieniem obsady „No Time To Die” pojawiła się plotka, według której kobieta wcieli się w Jamesa Bonda. Na ten temat wypowiedziała się Barbara Broccoli, której słowa przedstawiają wyraźną wizję twórców dotyczącą bohatera.

Jedną z plotek dotyczących „No Time To Die” była informacja o diametralnych zmianach dotyczących głównej postaci filmu. W Sieci pojawiły się doniesienia, według których Daniel Craig zostanie zastąpiony przez kobietę – w jego miejsce miała pojawić się Lashana Lynch, która w ostateczności zagra w produkcji. Aktorka znana z „Kapitan Marvel” wcieli się w nowego 007, ale nie Bonda.

Temat obsadzenia kobiety w roli Jamesa Bonda powrócił, więc Barbara Broccoli podczas wywiadu postanowiła raz na zawsze zakończyć spekulacje:

„On może być dowolnego koloru skóry, ale jest mężczyzną. Sądzę, że powinniśmy tworzyć nowe postacie dla kobiet – silne postacie kobiece. Nie jestem szczególnie zainteresowana przejęciem męskiej roli i zleceniem, by zagrała ją kobieta. Myślę, że kobiety są o wiele bardziej interesujące.”

W serii przygód Jamesa Bonda na pewno nie zabraknie silnych kobiet, jednak w głównej roli powinniśmy zawsze zobaczyć mężczyznę. Twórcy stoją teraz przed sporym wyzwaniem, bo choć widzowie dopiero wyczekują na premierę „No Time To Die”, Daniel Craig już zapowiedział, że nie zamierza dłużej wcielać się w agenta MI6. Barbara Broccoli wraz z całym zespołem staną przed trudną decyzją wybrania nowego aktora, który założy dopasowany garnitur i będzie strzegł świata przed licznymi niebezpieczeństwami.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie także:

Źródło: https://variety.com/2020/film/features/james-bond-no-time-to-die-barbara-broccoli-michael-wilson-1203466601/

Tagi: Barbara Broccoli Daniel Craig james bond nie czas umierać no time to die