Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 22:00
Shenmue 3 otrzyma DLC Battle Rally
749V

Shenmue 3 otrzyma DLC pod koniec stycznia. Gracze będą biegać

YS Net nie zakończyło rozwoju Shenmue 3. Twórcy potwierdzili właśnie szczegóły pierwszego rozszerzenia, które zostanie udostępnione graczom pod koniec miesiąca. DLC skupi się na bieganiu.

YS Net nadal nie potwierdziło swoich planów na kolejne miesiące, ale deweloperzy najwidoczniej aktualnie skupiają się na przygotowaniu rozszerzeń do Shenmue III. W Sieci wylądowały szczegóły pierwszego dodatku.

Battle Rally zadebiutuje 21 stycznia i rozszerzenie będzie od początku dostępne na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Gracze nie mogą jednak liczyć na poznanie kolejnego rozdziału historii lub uczestniczeniu w wielu pobocznych zadaniach – twórcy zamiast tego zapewnią wyścigi.

Nowy tryb skupi się na bieganiu i gracze pierwszy raz w historii serii będą mogli zagrać inną postacią niż główny protagonista Ryo Hazuki. Autorzy oddadzą nam do wyboru: Wei Zhen (sparingpartnerka Ryo) oraz Wuying Ren (poszukiwacz skarbów).

Za dobiegnięcie do mety na pierwszym miejscu otrzymamy „wyjątkowe przedmioty”. DLC Battle Rally będzie dostępny w sprzedaży osobno na Epic Games Store oraz PlayStation Store w dniu premiery. Jeśli zdecydowaliście się na Shenmue III Deluxe Edition albo Shenmue III Complete DLC Collection, to otrzymacie pliki za darmo.

Jesteście zainteresowani Shenmue? Sprawdźcie te informacje:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net