Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.01.2020 11:45
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition data premiery
993V

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition. Wyciekła data premiery nadchodzącego remastera?

Edycja Definitywna gry Xenoblade Chronicles może trafić na Nintendo Switch wcześniej, niż się spodziewamy. Wskazuje na to data przedstawiona w jednym ze sklepów internetowych. 

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition ma być odnowioną wersją gry, która ukazała się pierwotnie w 2010 roku na Wii. Monolith Software zamierza przywrócić ją do łask po tym, jak świetnie przyjęte zostało przez posiadaczy Nintendo Switch Xenoblade Chronicles 2.

Jak donosi dziennik ExpressUKistnieje szansa, że remaster pojawi się jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku. Duński sklep internetowy, Cool Shop, umieścił wyczekiwanego JRPG na stronie z datą premiery ustanowioną na 29 maja. Trzeba przyznać, że brzmi ona dość optymistycznie, choć nie jest to termin niemożliwy. 

Jeśli jeszcze w najbliższych tygodniach odbędzie się Nintendo Direct, to możliwe jest, że właśnie podczas jego trwania otrzymamy datę premiery. W takim wypadku maj byłby całkiem prawdopodobny, albowiem wciąż pozostało jeszcze ponad 5 miesięcy. Należy przecież podkreślić, że styczeń to wyjątkowo popularny miesiąc, w historii Nintendo, do organizowania swoich pokazów

Tymczasem, jeśli jakimś cudem umknęła Wam pierwsza zapowiedź tej gry, rzućcie okiem na zwiastun z ubiegłorocznego wydarzenia:

Więcej ciekawych plotek z branży gier:

 

Tagi: Monolith Soft Nintendo Xenoblade Chronicles: Definitive Edition