Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2019 20:45
Resident Evil 3 bohaterowie
2089V

Resident Evil 3 otrzyma wiele zmian. Twórcy rozbudują historię

Capcom małymi krokami przedstawia graczom Resident Evil 3. Produkcja może poważnie zaskoczyć wielu fanów, ponieważ deweloperzy nie wykluczają „radykalnych” zmian. Pod tym względem gra zostanie bardziej rozbudowana od tegorocznej odsłony.

Resident Evil 2 debiutujący na początku 2019 roku potrafił zaskoczyć oddanych fanów, ponieważ deweloperzy rozbudowali grę i potrafili zamieszać wrzucając przeciwników w nowe miejsca. Mimo to znacznie większych zmian mamy doświadczyć w przyszłorocznym tytule.

Twórcy podczas najnowszego Capcom TV zaskoczyli koncepcją Resident Evil 3– w przypadku RE2 zespół chciał zbliżyć się do oryginału na wielu płaszczyznach, a w sytuacji RE3 deweloperzy dokonają „większych zmian”. Autorzy wspomnieli nawet, że zdecydowali się zmienić niektóre wydarzenia z historii i opowieść może się „radykalnie” różnić względem pierwowzoru.

Jednym z ważniejszych zadań zespołu było urozmaicenie obsady bohaterów i zaprezentowanie ich w odpowiedni sposób. To właśnie z tego powodu zdecydowano się między innymi zwiększyć wątek Dario.

W Resident Evil 3 powróci Hunter, jednak może on zachowywać się zupełnie inaczej, ponieważ autorzy stwierdzili, że jego pierwotne ruchy nie zostałyby dobrze odebrane przez współczesnych graczy. Capcom postanowił stworzyć bardziej interesującego potwora.

Na dokładne przykłady musimy jeszcze zaczekać, ale Resident Evil 3 może okazać się dużą niespodzianką. Twórcy mają w rękach świetny materiał, który dzięki rozbudowie powinien okazać się jeszcze lepszy.

Na naszym serwisie przeczytacie również o serii Resident Evil:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/resident-evil-3-q-a-capcom-tv-event-update-new-details-threadmarked.159949/page-2#post-27507905

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)