Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 22:30
Rainbow Six Siege
954V

Rainbow Six Siege prezentuje Program. Zwiastun przygotowuje graczy na nowe wydarzenie

Ubisoft nie kończy wsparcia Rainbow Six Siege. Gracze mogą liczyć na nowy zestaw rozszerzeń, wśród których ma pojawić się pięciu nowych Operatorów. Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun, który zapowiada nowe DLC.

Ubisoft przygotowuje się do Six Invitational 2020, czyli wielkiego turnieju dla najlepszych drużyn z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Firma postanowiła tym razem zaangażować do zabawy fanów i zaprosi śmiałków na „Drogę do Six Invitational 2020”. Szczegóły zostaną opublikowane dopiero jutro, ale już dzisiaj otrzymaliśmy konkretną zajawkę – zwiastun w dobry sposób przygotowuje graczy na atrakcje.

W Sieci wylądowała także grafika, która zapowiada zawartość przygotowaną na kolejny rok wsparcia – Ubisoft ma zapewnić pięciu Operatorów oraz liczne zniżki i boosty. Na pełny pokaz pierwszych postaci przyjdzie nam zaczekać pewnie do SI2020, ale w kolejnych tygodniach powinniśmy otrzymać serię teaserów zwiastujących nowości.

Francuzi pewnie nie zawiodą także entuzjastów nowych lokacji i gracze powinni zapoznać się z kolejnymi miejscówkami. Na szczegóły musimy niestety zaczekać.

Rainbow Six Siege 5 rok

Jesteście zainteresowani pracą Ubisoftu? Przeczytajcie te wiadomości:

Źródło: https://www.windowscentral.com/rainbow-six-siege-year-5-only-includes-6-operators

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal