Iza Łęcka Iza Łęcka 08.01.2020 12:02
Assassin’s Creed Ragnarok
2208V

Assassin’s Creed Ragnarok już nawet na Amazonie. Gra Ubisoftu w kolejnym sklepie

Ubisoft może przygotowywać się do ujawnienia Assassin’s Creed Ragnarok. Gra pojawia się w kolejnych sklepach, a najnowsze przecieki sugerują premierę tytułu na dwóch generacjach. Część graczy będzie zwiedzać nowe tereny już na PS5 i Xbox Series X.

Plotki o Assassin’s Creed Ragnarok sięgają ubiegłego roku. Na przestrzeni miesięcy pojawiło się wiele spekulacji, a w swoim czasie nawet Jason Schreier z Kotaku potwierdził, że tytuł zaprowadzi graczy do czasów Wikingów.  Dodatkowo atmosferę podgrzewał Ubisoft, który opublikował kilka zajawek sugerujących umiejscowienie gry na północy Europy.

Na początku roku Assassin’s Creed Ragnarok wrzucił do swojej oferty GameStop, a teraz tytuł był dostępny przez chwilę w niemieckim Amazonie. Jest to ważna wiadomość, która pozwala przygotowywać się na prezentację nowej gry – nie bez powodu kolejne sklepy wrzucają produkt do swojego katalogu.

Choć niestety zabrakło w tym wypadku ostatecznej daty wydania produkcji – Ubisoft może ponownie ujawnić ją przed E3, by już w Los Angeles pokazać zwiastun, rozgrywkę oraz zaprezentować wszystkie wydania.

Tytuł francuskiego studia ma trafić na rynek jeszcze przed premierą PS5 i Xbox Series X, ale Ubisoft pracuje także nad next-genowym wydaniem. Jeśli wszystkie przecieki zostaną potwierdzone, będziemy świadkami identycznej sytuacji jak w przypadku  Assassin's Creed IV: Black Flag – gra pod koniec października zadebiutowała na PS3, X360 i Wii U, by w listopadzie trafić na PS4, PC i XOne.

Assassin’s Creed Ragnarok Amazon de

Jesteście zainteresowani tematem nowego Assassin's Creed? Przeczytajcie te wiadomości:

Źródło: https://metro.co.uk/2020/01/08/assassins-creed-ragnarok-leaked-multiple-shop-websites-12021363/

Tagi: Assassin’s Creed Assassin’s Creed Ragnarok Assassin’s Creed: Ragnarok Ubisoft