Demon's Souls Remastered tylko na PS5? Informator wspomina o grze i powiększeniu SIE Worldwide Studios

Gry (plotka)
2270V
Demon's Souls Remastered tylko na PS5? Informator wspomina o grze i powiększeniu SIE Worldwide Studios
Wojciech Gruszczyk | 14.01.2020, 19:46

Sony wciąż nie zdradza swoich planów dotyczących PS5, jednak według zakulisowych informacji – na PS5 zmierza już Demon's Souls Remastered. Sony dodatkowo w ostatnim czasie miało powiększyć SIE Worldwide Studios.

Sony wciąż oficjalnie nie zapowiedziało, kiedy i gdzie chce pokazać PS5, jednak w Sieci stale pojawiają się nowe przecieki dotyczące konsoli oraz gier zmierzających na to urządzenie. W sprawie planów japońskiej korporacji wypowiedział się Tidux – informator często dzieli się szczegółami dotyczącymi gier oraz projektów Sony.

Zdaniem Tiduxa – PS5 otrzyma gry first-party na wyłączność i jedną z takich produkcji jest Demon's Souls Remastered. Możemy podejrzewać, że to właśnie ten tytuł odświeża właśnie Bluepoint Games, które oficjalnie pracuje nad produkcją na PlayStation 5, ale nadal nie poznaliśmy nazwy tajemniczej pozycji.

Warto jednocześnie wspomnieć, że od kilku dni pojawiają się plotki, według których Sony ponownie powiększyło SIE Worldwide Studios – sytuację potwierdził Tiduxa wspominając dzisiaj o „trochę” powiększonej rodzinie PlayStation.

Gracze oczywiście chętnie zgadują – obok wspomnianego Bluepoint Games zaskakująco często pojawia się także Remedy. W sumie Finowie to bardzo interesujący zespół, który przy odpowiednim budżecie mógłby stworzyć wiele fantastycznych gier.

Nie są to oczywiście w żaden sposób potwierdzone informacje, jednak Tidux już kilkukrotnie udowodnił, że posiada dobre dojścia i potrafi zaskoczyć szczegółami, które dopiero po kilku tygodniach lub nawet miesiącach są potwierdzane przez wydawców lub deweloperów.

Warto sprawdzić:

Źródło: Twitter

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper