Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2020 17:45
Star Wars Jedi: Upadły Zakon z ciekawą promocją
942V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon z ciekawą promocją. Moc nawiedziła kina

Star Wars Jedi: Upadły Zakon został doceniony na całym świecie i Electronic Arts zadbało o ciekawą promocję. Firma zaprosiła graczy do ogrywania produkcji na ekranach kin – zobaczcie materiał ze świetnej akcji.

W grudniu odbyła się interesująca promocja Star Wars Jedi: Upadły zakon. Electronic Arts wykorzystało premierę „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, by zaprezentować grę na dużym ekranie. W wybranych kinach Cinema City gracze mogli zapoznać się z tytułem.

W Warszawie, Łodzi oraz Poznaniu przed pokazaniem odbyło się szybkie losowanie – sam Mistrz Yoda wybierał graczy, pod których fotelami pojawiły się kontrolery do Xboksa One. Śmiałkowie mogli zmierzyć się z siłami Imperium na kinowym ekranie, a po zakończeniu rozgrywki szczęśliwcy nie tylko otrzymali brawa – Szturmowcy dostarczyli im konsole Microsoftu ze Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Była to bez wątpienia kreatywna akcja, która pokazuje, że od czasu do czasu można w ciekawy sposób zaprezentować grę – na kinowych salach na pewno nie brakowało graczy, którzy po zapoznaniu się ze „Star Wars 9” wybrali się do pobliskich sklepów po Star Wars Jedi: Upadły Zakon. W sumie mówiąc szczerze – sam zagrałbym na takim ekranie.

Zobaczcie materiał z całej akcji.

Więcej o tym projekcie przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Inforamcja prasowa

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon