Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.12.2019 18:34
fifa 20
549V

Fifa, Call of Duty: Modern Warfare i Star Wars Jedi: Upadły Zakon najchętniej kupowanymi grami w okresie świąt

Podano ranking sprzedażowy gier w regionie EMEAA - w okresie świąt, na czele Fifa 20.

Serwis GamesIndustry.biz przygotowało zestawienie, w którym przedstawiają najchętniej pobierane i kupowane gry w okresie świąt. Na czele, najnowsza odsłona Fify, która w końcu poradziła sobie z najnowszą częścią kultowej serii Call of Duty oraz najnowszą grą osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Grand Theft Auto 5 była najczęściej pobierana w Europie, Afryce i Australii, a co za tym idzie, w ilości sprzedanych cyfrowych kopii, GTA 5 jest na pierwszym miejscu.

Raport sprzedażowy z regionu EMEAA:

  1. FIFA 20
  2. Call of Duty: Modern Warfare
  3. Star Wars Jedi: Fallen Order
  4. Grand Theft Auto V
  5. Luigi’s Mansion 3
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Just Dance 2020
  8. Pokemon Sword
  9. Red Dead Redemption 2
  10. Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020

Zestawienie nie powinno nas zdziwić - corocznie rodzice wybierają swoim dzieciom pod choinkę właśnie Fifę - wydawca, Electronic Arts też o tym wie, dlatego każda odsłona wychodzi regularnie co rok. Najnowszy CoD również nie dziwi, ponieważ jest to najlepsza odsłona owej serii na bieżącej generacji. Cieszy na pewno fakt, że wysoką sprzedażą może pochwalić się najnowsza gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen - EA w końcu zainwestowało w wielowątkowe opowieści - miejmy nadzieję, że będą chętni wydać kolejne gry dla pojedynczego gracza na rynek.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamesindustry.biz

Tagi: emeaa ranking sprzedażowy