Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.12.2019 15:24
Star Wars Jedi: Upadły Zakon
1457V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon rozeszło się jak świeże bułeczki. W listopadzie sprzedano ponad 2 mln egzemplarzy

Electronic Arts może być zadowolone z przychodów, które wygenerowała najnowsza gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Najnowsza gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen odniosła ogromny sukces. Star Wars Jedi: Upadły zakon swoją premierę miało 15 listopada bieżącego roku - do sieci trafiło zestawienie, w którym dowiadujemy się w jakich ilościach rozeszła się produkcja zaledwie kilka dni po premierze.

Jak się okazuje, Star Wars Jedi: Upadły Zakon nabyło 2,14 miliona osób w samym listopadzie, stając się jednocześnie najpopularniejszą premierą w historii gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen. 

Takie przychody na pewno zadowoliły wydawcę, czyli Electronic Arts. Firma nie słynęła z wydawania tytułów nastawionych na opowieść dla jednego gracza, ale po ogromnym sukcesie Star Wars Jedi, ich polityka może się lekko zmienić. Gracze raczej się nie zdziwią, jeśli EA w najbliższym czasie zapowie kolejne gry z bogatą historią, za którą będzie odpowiadało studio Respawn Entertainment.

Warto przypomnieć, że EA Motive pracuje już nad kolejną grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Produkcja jest nazywana mianem "bardzo wyjątkowej" gry i najprawdopodobniej ukaże się na rynku przed końcem 2021 roku. 

Warto przeczytać:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon