Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2020 21:45
wiedźmin
742V

PSX Extreme: Kulisy powstania serialu Wiedźmin od platformy Netflix

„Wiedźmin” to nadal najpopularniejszy serial na świecie, który wciąż elektryzuje widzów. Fani chętnie zapoznają się z nowymi ciekawostkami dotyczącymi projektu i w najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie tonę informacji dotyczących powstania produkcji.

O „Wiedźminie” platformy Netflix mówi cały świat. Serial zbiera mieszane opinie, ale możemy mieć pewność, że firma nie zrezygnuje z opowieści Geralta – już rozpoczęła się pre-produkcja i w niedalekiej przyszłości aktorzy trafią na plan.

Naczelny PPE i PSX Extreme – Roger – miał okazję rozmawiać z twórcami i przygotował rozbudowany tekst dotyczący projektu, który znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme.
„Wiedźmin - Biały Wilk na netfliksowym szlaku” rozpoczyna się następującymi słowami:

„Wiedźmin to marka, która dzięki trzem odsłonom gier stworzonych przez CD PROJEKT RED jest graczom na całym świecie bardzo bliska. Tak bliska, że niektórzy zapominają, że to Andrzej Sapkowski dał życie temu uniwersum i to dzięki jego książkom mogła w ogóle powstać jedna z najlepszych gier tej generacji. Teraz swoją wizję Rzeźnika z Blaviken przedstawił Netflix, a my odwiedziliśmy nie tylko plan zdjęciowy, ale również ekipę Platige Image, która była odpowiedzialna między innymi za efekty specjalne.”

Roger przedstawia szczegóły jakości i skali, odpowiada na pytanie „dlaczego Cavill?”, próbuje zrozumieć „co się stało ze zbrojami Nilfgaardu?”, pochyla się nad rolą Tomasza Bagińskiego, a nawet zapowiada drugi sezon.

W PSX Extreme znajdziecie także recenzję serialu przygotowaną przez Dawida Muszyńskiego (naczelny naEkranie.pl) oraz Adam Siennica (też z naEkranie.pl) przedstawia swoje wrażenia z wizyty na planie. Wszystkie szczegóły najnowszego numeru PSX Extreme znajdziecie tutaj, a numer zamówicie w sklepie wydawcy.

Jesteście zainteresowani tematem Wiedźmina? Sprawdźcie:

Tagi: psx extreme wiedźmin Wiedźmin netflix wiedźmin serial