Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2020 09:04
Wiedźmin 3 Toussaint
2337V

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie ponownie upiększony. HD Reworked Project poprawi wygląd Toussaint

Twórcy modyfikacji nie przestają upiększać Wiedźmina 3: Dziki Gon. Po dopieszczeniu grafiki z podstawki, kolejni sympatycy pracują już nad modyfikacjami dla następnych dodatków. Halk Hogan pracuje już nad poprawieniem wyglądu z Toussaint.

Wiedźmin 3: Dziki Gon od premiery w 2015 roku otrzymał wiele ciekawych modyfikacji. HD Reworked Project to jedna z ciekawszych propozycji, dzięki której gracze mogą doświadczyć piękniejszych lokacji oraz przedmiotów. Twórca tego moda od pewnego czasu pracuje nad poprawą wyglądu Toussaint, a efekty jego pracy robią wrażenie.

Toussaint to piękna mieścina, którą dobrze poznaliśmy w rozszerzeniu Krew i Wino, gdy Geralt miał okazję wyruszyć na kolejne misje i odwiedzić jeszcze więcej regionów świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Wkrótce fani Wiedźmina będą mogli liczyć na znaczną poprawę oprawy, która zostanie przygotowana za sprawą Halka Hogana.

Autor opublikował kolejną zapowiedź swojej modyfikacji, która skupia się na poprawie wyglądu między innymi różnych drewnianych elementów – ze względu na ukazywany region, twórca przedstawił wiele ładniejszych beczek.

Premiera The Witcher 3 HD Reworked Project 11.0 Toussaint została zaplanowana na luty.

Jesteście zainteresowani tematem Wiedźmina? Sprawdźcie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon