Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2020 20:47
Wiedźmin Netflix mapa
13085V

Wiedźmin od Netflix prezentuje mapę. Chronologia serialu i serii na interaktywnej witrynie

„Wiedźmin” od Netflix otrzymał właśnie interaktywną mapę, która pozwala ustalić chronologię serialu oraz najróżniejszych wydarzeń z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. To świetna propozycja dla widzów, którzy mają problem ze zrozumieniem niektórych wydarzeń.

Netflix najwidoczniej zrozumiał, że problem z różnymi liniami czasu, które nie zostały odpowiednio zaprezentowane w serialu to duży problem dla niektórych widzów. Firma właśnie opublikowała bardzo dokładną i rozbudowaną mapę – za jej pomocą zobaczycie, gdzie miały miejsca kolejne wydarzenia z serialu oraz ważne sytuacje z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedzieliście, że akcja z Blaviken odbyła się w 1231 roku? A jeż uratował Króla Cintry w 1333 roku? Wszystkie wydarzenia zostały dobrze opisane i zaprezentowane na linii czasu – podczas przeglądania mapy mamy okazję natrafić na kilka sporych ciekawostek.

Netflix dobrze zaprezentował wydarzenia na poszczególnych „liniach”, które odpowiednio pokazują między innymi kiedy narodziła się Ciri lub kiedy bohaterowie mogli się spotkać. Cała mapa jest w zasadzie nie tylko dobrą wskazówką dla widzów, którzy nie przeczytali książek, ale może także rozbudować wiedzę fanów.

Mapę włączycie klikając na poniższą fotkę.

Wiedźmin Netflix mapa

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Twitter

Tagi: chronologia mapa Wiedźmin wiedźmin netflix wiedźmin netflix mapa