Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.01.2020 16:25
Skyrim: Modyfikacja Land of Vominhem
2511V

Skyrim. Genialna modyfikacja inspirowana Wiedźminem 3 już do pobrania

"Land of Vominhem" to świetna modyfikacja do piątej odsłony The Elder Scrolls, która dodaje tereny wzorowane na Skellige z Wiedźmina!

The Elder Scrolls V: Skyrim to jeden z tych tytułów, które funkcjonują przez lata dzięki ogromnemu potencjałowi do tworzenia wszelkiej maści modyfikacji. Sam wielokrotnie wracałem do produkcji przy okazji tych ciekawszych. Zdecydowanie warto, bo niektóre pozwalają na przeżycie zupełnie nowej przygody!

Podobnie jest w przypadku najnowszej, która zatytułowana została "Land of Vominhem". Za jej stworzeniem stoi użytkownik venjhammet i już na pierwszy rzut oka widać ogromną inspirację wyspami Skellige z Wiedźmin 3: Dziki Gon! Modyfikacja dodaje do gry ogromny archipelag i mroźne krainy. 

Dostajemy pięć różnych wysp: Mainland, Fallvern, Frostfang, Northwind Bane oraz Banefrost. Jest co eksplorować i poznawać. Zgodnie z tym, co możemy przeczytać na stronie modyfikacji, głównym punktem jest wioska Whiteshore, w której znajdziemy tawernę, kopalnię, kowala, aptekę i mnóstwo sklepów- a to nie wszystko! 

Na całym dodanym terenie natkniemy się na lochy, jaskinie, kopalnie oraz obozy bandytów. Uzupełniono podstawową grę o unikalne zaklęcia naszego rynsztunku, potężnych wrogów oraz zupełnie nowe czary. Zdecydowanie warto sprawdzić te malownicze tereny i pokonać je na własną rękę

Co warto podkreślić, modyfikacja działa zarówno na wersję standardową (pobierzecie tutaj), jak i na Special Edition (do pobrania stąd).

Interesują Cię modyfikacje? O innych przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/land-of-vominhem-the-witcher-3-inspired-fan-expansion-for-the-elder-scrolls-v-skyrim-released/

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls V: Skyrim