Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2019 17:23
Assassin's Creed Główny bohater
3751V

Assassin's Creed Ragnarok także na PS5 i Xbox Scarlett. Konkretne przecieki o nowej grze Ubisoftu

Assassin's Creed Ragnarok ma zadebiutować pod koniec przyszłego roku. Najnowsze informacje o grze pozwalają szykować się na opowieść przepełnioną wikingami, która czerpie garściami z ostatnich odsłon.

Ubisoft na początku roku potwierdził przerwę w publikowaniu kolejnej przygody z serii Assassin's Creed, ale nowa gra trafi na rynek w przyszłym roku. Tytuł powstaje jako Assassin's Creed Kingdom (kodowa nazwa), ale prawdziwy tytuł to podobno Assassin's Creed Ragnarok.

Assassin's Creed Ragnarok na 2 generacje

Najnowsze przecieki dotyczące Assassin's Creed Ragnarok po części zgadzają się z ostatnimi informacjami przedstawionymi przez informatorów. Tytuł trafi w przyszłym roku na PS5, PS4, XScarlett, XOne i PC, a prezentacja odbędzie się podobno w lutym – na imprezie PlayStation.

Twórcy według doniesień postawili na Wikingów, a same wydarzenia zostały osadzone około 800 lat przed naszą erą. W trakcie przygody zwidzimy Skandynawię oraz część terenów Anglii (w tym Londyn i Plymouth). Deweloperzy postawili na wiele elementów znanych z ostatnich przygód i ponownie wybierzemy płeć postaci, system bractwa pozwoli rekrutować NPC-ów, a w grze nie zabraknie łodzi, ale walki morskie mają być ograniczone względem Black Flag i Odyssey.

Głównym bohaterem został „Jora”, który podczas historii zostanie Assassynem – wydarzenia mają skupiać się na „poszukiwaniu zemsty” i przedstawią historię pierwszej cywilizacji. Potwierdzają się także przecieki dotyczące mocnej integracji mitologii nordyckiej i w grze mamy odwiedzić Asgard oraz Jotunheim, a dużą rolę w opowieści odegrają Odyn, Loki czy też Yggdrasil.

Ubisoft podobno dalej drąży z rozbudowaniem elementów RPG, które zostały dobrze przyjęte w dwóch ostatnich odsłonach serii Assassin's Creed.

Assassin's Creed ma problemy z przeciekami

Ubisoft to zdecydowanie jedna z największych korporacji w naszej branży, która od dawna ma ogromne problemy z przeciekami. Szczegóły każdej gry z uniwersum Assassin's Creed trafiają do Sieci przed czasem, a w skrajnych momentach możemy nawet spojrzeć na grafiki prezentujące bohaterów lub serię gadżetów.

Czy tak będzie z Assassin's Creed Ragnarok? Trudno powiedzieć, bo choć powyższe informacje nie są potwierdzone przez Ubisoft, to jednak możemy mieć pewność, że nowa gra nadciąga i pewnie zostanie ujawniona w pierwszych miesiącach 2020 roku.

Na naszej stronie znajdziecie więcej informacji o działaniach Ubisoftu:

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-ragnarok-unveiled-february-rumor/

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed Ragnarok Ubisoft