Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2020 07:32
Samsung Galaxy S20
3577V

Samsung Galaxy S20 na pierwszych zdjęciach. Smartfon zadebiutuje w 5. wersjach

Za mniej niż miesiąc odbędzie się kolejny Samsung Unpacked, podczas którego zostanie zaprezentowany Samsung Galaxy S20. Zdjęcia urządzenia już trafiły do Sieci, a jednocześnie poznaliśmy wszystkie wersje sprzętu.

Samsung już 11 lutego zaprosi graczy na prezentację nowych smartfonów. Gracze mogą liczyć na pokazanie kolejnego flagowca z rodziny Galaxy oraz drugiego składanego telefonu koreańskiego producenta. Od kilku tygodni jesteśmy świadkami pojawiania się wielu przecieków dotyczących obu urządzeń, a obecnie Max Weinbach pokazał ostateczne zdjęcia oraz potwierdził nazwę.

Producent nie zdecydował się kontynuować numeracji i w 2020 roku wprowadzi na rynek Samsunga Galaxy S20. Firma ponownie zaoferuje trzy rozmiary (zwykły, Plus i Ultra), ale w dwóch przypadkach gracze będą mogli sięgnąć po modele ze wsparciem 5G.

W Sieci wylądowały również zdjęcia modelu Samsung Galaxy S20+ 5G - smartfon charakteryzuje się minimalną ramką. Fotka tyłu urządzenia potwierdza także specyficzną wysepkę z obiektywami. Ozdobą całej prezentacji jest naklejka z „No photo allowed” i „Do not leak info”. Ponownie jednak się nie udało...

Samsung Galaxy S20 zdjęcia

Więcej o pracach Samsunga znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy S20 zdjęcia