Iza Łęcka Iza Łęcka 07.01.2020 13:43
Samsung Galaxy Fold 2
1239V

Samsung Galaxy Fold 2 na efektownej wizualizacji. Sprzęt może zachwycić

W lutym odbędzie się Samsung Unpacked, podczas którego zobaczymy między innymi Samsunga Galaxy Fold 2. Urządzenie będzie jedną z dwóch gwiazd wydarzenia, ale już na najnowszych materiałach możemy przyjrzeć się bryle w całej okazałości.

Samsung nie rezygnuje ze składanych smartfonów - w lutym na Samsung Unpacked zobaczymy Samsunga Galaxy Fold 2. Urządzenie ma pozytywnie zaskoczyć ceną, gdyż zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze informacjami sprzęt będzie kosztować około 1500 dolarów.

Redakcja Letsgodigital postanowiła wykorzystać zdjęcia z patentów z ostatnich wycieków: Jermaine Smit przygotował materiały prezentujące Samsunga Galaxy Fold 2. Urządzenie składa się identycznie jak Motorola Razr i ma korzystać z lepszych rozwiązać niż swój poprzednik.

Samsung w ubiegłym miesiącu zastrzegł znak towarowy „Ultra Thin Glass”, który podobno jest przeznaczony do nowego Galaxy Folda. Szkło charakteryzuje się grubością mniejszą niż 100 mikrometrów, co w połączeniu ze sporą wytrzymałością pozwoli uzyskać wyświetlacz jeszcze odporniejszy na zarysowania.

Samsung Galaxy Fold 2 ma posiadać 6,7-calowy ekran (Motorola Razr to 6,2-cala), a pełna prezentacja sprzętu została zaplanowana na przyszły miesiąc. Koreański producent potwierdził jeden z przecieków, dzięki któremu poznaliśmy datę kolejnego Samsung Unpacked.

Więcej o pracach Samsunga znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/opvouwbare-telefoons/samsung-galaxy-fold-2-specs-prijs-kopen/

Tagi: galaxy samsung galaxy Samsung Galaxy Fold 2