Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.01.2020 15:30
Call of Duty: Modern Warfare z tybem Gunfight
1066V

Call of Duty: Modern Warfare. Do gry zmierza tryb Gunfight 3v3 i wiele poprawek

Jak możemy przeczytać na blogu Infinity Ward, od razu po premierze Gunfight 1v1, twórcy przeszli do prac nad tym samym trybem, ale w drużynach trzyosobowych!

Call of Duty: Modern Warfare to jedna z lepiej ocenianych gier minionego roku. Fani są zachwyceni poziomem produkcji, zarówno pod kątem trybu fabularnego, jak i wieloosobowego. Rozgrywka i aspekty graficzne stoją na najwyższym poziomie, a jakby tego było mało, wszystko cały czas jest rozwijane i uzupełniane o nową zawartość!

Jak poinformowało Infinity Ward na swoim blogu, ekipa pracuje nad wyczekiwanym trybem Gunfight 3v3! Co więcej, nadchodzi znacznie więcej nowości! Niedługo pojawią się specjalne wydarzenia z podwójnymi nagrodami oraz Turniej Gunfight!

Deweloperzy udostępnili także tablicę z programu Trello, na której przedstawione są kłopoty, na jakie natyka się społeczność graczy. Cały czas trwają prace między innymi nad problemami z:

  • migotaniem oświetlenia na mapach;
  • kolizjami w kontenerach ładunkowych;
  • niepoprawnym odblokowywaniem platynowych skórek;
  • wypadaniem poza mapę na Ground War.

Na koniec przekazano, że nowe aktualizacje zadebiutują już niedługo i podziękowano za cierpliwość oraz granie w najnowszy tytuł z serii:

Wszystko to i wiele więcej ukaże się w ciągu najbliższych kilku tygodni, więc bądź na bieżąco, aby uzyskiwać więcej szczegółów. Po wejściu w nowy rok chcielibyśmy jeszcze  raz podziękować wszystkim za grę, rozmowy z nami i bycie częścią społeczności. Jesteśmy naprawdę wdzięczni i nie możemy się doczekać, aby dawać więcej w Wasze ręce.

Więcej o grze przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://www.infinityward.com/news/2020-01/2020_01_Community_Update_January_10th

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward