Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2020 13:52
Call of Duty: Modern Warfare
1959V

Call of Duty: Modern Warfare z męczącym glitchem. Gracze strzelają spod mapy

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare muszą jak najszybciej zareagować na ostatnio rozpowszechniane znalezisko graczy. Fani serii wskakują pod mapę i z tego miejsca mogą bez najmniejszego problemu strzelać do przeciwników.

Infinity Ward dba o rozwój Call of Duty: Modern Warfare prezentując między innymi kolejne mapy, ale twórcy muszą znaleźć trochę czasu na wyeliminowanie niektórych problemów. Jednym jest możliwość dostania się pod mapę.

Glitch jest szczególnie wykorzystywany na większych lokacjach (tryb Ground War), gdzie gracze odnajdują specjalne miejscówki, wskakują pod lokację i zaczynają żniwa. Oszuści mogą w ten sposób szybko zdobyć atomówkę i zgarnąć mnóstwo punktów doświadczenia.

Sytuacja jest o tyle interesująca, że w niektórych meczach to pod mapą dochodzi do najciekawszych starć – w końcu każdy chce zdobyć cenny spot, by móc w kolejnych minutach eliminować wszystkich oponentów.

Dobrze sytuację pokazuje poniższa prezentacja, ale błąd pojawia się nie tylko na mapie Port Verdansk. Gracze proszą deweloperów o jak najszybszą reakcję, ponieważ w niektórych pojedynkach (gdzie znajdzie się kilku cwaniaków) rywalizacja jest bezsensowna.

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.kotaku.co.uk/2020/01/08/modern-warfare-players-glitching-under-the-floors-are-becoming-a-major-problem

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward