Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.01.2020 13:46
cod chair
6803V

Call of Duty: Modern Warfare. Krzesła zabijają graczy w multiplayerze

W Call of Duty: Modern Warfare pojawił się nieśmiertelny przeciwnik, z którym nie mogą poradzić sobie wirtualni żołnierze.

Tryb wieloosobowy w Call of Duty: Modern Warfare odniósł globalny sukces - graczy nie brakuje, a samo odniesienie sukcesu podczas potyczki nie jest łatwe z wielu względów - nie tylko z umiejętności przeciwnika, ale również z "widzimisię" krzeseł na mapie, które czając się, pragną złapać w swoje sidła ofiarę.

O błędzie poinformował nas jeden z użytkowników Reddita, który udostępnił filmik ukazujący problem. Jak zaraz zauważycie, gracz biegnie do biura w kierunku biurowych krzeseł, z którymi zaczyna walczyć. Niestety, ale w tej krwawej bitwie ponosi klęskę. Zabójcze krzesła są dostępne na mapie St. Petrogard - na innych mapach krzesła nie podejmują walki.

Studio Infinity Ward odpowiedzialne za najnowszą odsłonę Call of Duty pracuje już nad rozwiązaniem owego problemu. Warto przypomnieć, że Call of Duty: Modern Warfare zadebiutowało 25 października 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Według doniesień, jest to najbardziej popularna odsłona CoD na bieżącej generacji.

Office chair > Bullets+explosives i guess from r/modernwarfare

Warto przeczytać:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward