Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.01.2020 16:31
call of duty
1321V

Call of Duty: Modern Warfare otrzyma więcej miejsca na niestandardowe wyposażenie

Studio Infinity Ward odpowiadające za najnowszą odsłonę kultowej serii Call of Duty zapowiada pożądane od dawna zmiany w trybie sieciowym.

Call of Duty: Modern Warfare to zdecydowanie najlepsza odsłona kultowej serii obecnej generacji - gra wygenerowała ogromne przychody i nic nie wskazuje na to, aby miała zaprzestać. W produkcję codziennie gra masa osób, a liczby rosną dzięki częstym promocjom na owy tytuł.

Pomimo sukcesu, tryb wieloosobowy zmaga się z kilkoma problemami od premiery - ostatnio pisaliśmy, że po uderzeniu krzesła biurowego gracz umiera - jednak niestandardowe wyposażenie było bardzo pożądane przez społeczność gry. Obecny system zaprogramowany przez twórców, Infinity Ward, udostępnia tylko 5 slotów na niestandardowe wyposażenie.

Dyrektor artystyczny Joel Eslie wypowiedział się na temat systemu na portalu Reddit, potwierdzając tym samym, że Infinity Ward pracuje nad wprowadzeniem dodatkowych miejsc.

Majstrujemy przy niestandardowym wyposażeniu. Nie jestem pewien, która aktualizacja to wprowadzi, ale myślę, że następna. Wierzcie lub nie, ale to może powodować okropne błędy, jeśli nie zostanie odpowiednio przetestowane. 

Wygląda na to, że w tym miesiącu wirtualni żołnierze będą mogli przygotować jeszcze więcej zestawów wyposażenia przystosowanego właśnie pod siebie. Dla przypomnienia, Call of Duty: Modern Warfare zadebiutowało 25 października poprzedniego roku - gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward