Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 15:45
Pokémon Mytsery Dungeon Rescue Team DX
989V

Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX zapowiedziane. Poznaliśmy DLC do Pokemon Sword/Shield

The Pokemon Company nie zawiodło fanów Pokemonów. Firma zapowiedziała Pokémon Mytsery Dungeon Rescue Team DX oraz ujawniła dwa duże dodatki do Pokemon Sword/Shield. Graczce mogą liczyć na wiele nowych Pokemonów.

Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX to pełny pełny remake produkcji z 2006 roku. Podczas prezentacji zobaczyliśmy krótkie fragmenty rozgrywki, ale już dzisiaj zostanie opublikowane demo – premiera produkcji została zaplanowana na 6 marca 2020 roku! Deweloperzy postanowili upiększyć oprawę, a także zapewnić graczom wszystkie funkcje z Red Rescue Team i Blue Rescue Team. Gra oczywiście działa we wszystkich trybach Nintendo Switcha, a wśród drobnych ulepszeń znajdziecie opcję automatycznych ataków.

To jednak nie koniec pozytywnych informacji. Pokemon Sword/Shield zostanie rozbudowane o dwa duże dodatki, które zapewnia graczom zupełnie nowe miejsca do eksploracji, ale pozwolą także zdobyć nowe Pokemony. Gracze znajdą także kolejne ciuchy dla bohaterów.

The Isle Of Armor (pierwsze rozszerzenie) zadebiutuje w czerwcu, a Crown of Tundra (drugi dodatek) trafi na rynek jesienią tego roku. Gracze otrzymają możliwość kupienia zestawu składającego się z dwóch DLC (29,99 dolarów), jednak warto podkreślić, że Pokemon Sword oraz Pokemon Shield otrzymają własne wersje rozszerzeń – z innymi Pokemonami.

Do produkcji powróci ponad 200 Pokemonów, ale oczywiście możemy także liczyć na wiele nowych stworków. Tematem pierwszego dodatku jest „wzrost” (growth), a podczas przemierzania nowej mapy trafimy na między innymi nowego mentora (Mustard) oraz rywali (Klara i Avery). Deweloperzy ujawnili także Kubfu – Pokemon może ewoluować w Urfishu i posiada dwa tryby „Single-Strike” i „Rapid-Strike.

Natomiast tematem przewodnim Crown Tundra jest „eksploracja” i gracze w tym wypadku trafią na nowy, arktyczny obszar regionu Galar. Podczas zabawy natrafimy na kolejne Pokemony (nowe i powracające), a deweloperzy w tym miejscu zapewnią zainteresowanym wiele Max Raidów. Zespół opracował także nowy tryb dla kooperacji.

Jeśli nie zdecydujecie się na kupienie dodatków, to nowe Pokemony zdobędziecie przez handel. Pokemon Home zadebiutuje w lutym – w przyszłości otrzymamy dodatkowe informacje.

Na naszym portalu przeczytacie także:

Tagi: Pokemon Pokémon Mytsery Dungeon Rescue Team DX Pokemon Sword/Shield