Nowy Nintendo Switch ma zadebiutować w połowie 2020 roku

Plotka
4152V
Nowy Nintendo Switch ma zadebiutować w połowie 2020 roku
Wojciech Gruszczyk | 06.01.2020, 16:28

Nintendo już wkrótce ma rozpocząć produkcję nowej wersji Nintendo Switcha. Kolejne źródło informuje o produkcji sprzętu, który ma zadebiutować w połowie 2020 roku. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona to możemy szykować się na bogatą końcówkę roku.

Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite mogą wkrótce otrzymać kompana. Kolejna redakcja jest przekonana, że Japończycy przygotowują się do prezentacji kolejnej konsoli. Digitimes informuje o rozpoczęciu masowej produkcji „nowego Nintendo Switcha” w pierwszym kwartale 2020 roku – zdaniem dziennikarzy urządzenie trafi na rynek w połowie 2020 roku.

Wiadomość podał dalej Takashi Mochizuki, dziennikarz The Wall Street Journal, który jako pierwszy już w sierpniu 2019 roku twierdził, że Nintendo ma pracować nad „dwoma modelami” Nintendo Switcha.

W informacjach przedstawionych przez Digitimes oraz Mochizukiego nie pojawia się słowo „Pro”, ale jak wiadomo – firma już ujawniła wychudzony sprzęt, więc najwyższy czas na mocniejszą platformę. Już w 2018 roku pojawiły się przecieki, według których Big N pracuje nad dwoma urządzeniami – mniejszym (Lite) oraz mocniejszym (Pro).

Na szczegóły nadal musimy zaczekać, ale wiele na to wskazuje, że w 2020 roku na rynku zadebiutują trzy konsole.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.digitimes.com/news/a20200106PD206.html

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych