Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 22:00
Apex Legends Szałowy Dancing
768V

Apex Legends otrzyma 7 nowych trybów. Respawn ujawniło Szałowy Dancing

Apex Legends nadal otrzymuje ciekawe aktualizacje, a już wkrótce gracze wyruszą na Szałowy Dancing. Jest to nowe wydarzenie przygotowane na serwerach przez Respawn Entertainment, dzięki któremu sprawdzimy aż siedem nowych trybów.

Respawn Entertainment wciąż ma wielkie plany i ciekawe pomysły na rozwój Apex Legends. Deweloperzy właśnie ujawnili Szałowy Dancing – jest to specjalne wydarzenie, które odbędzie się w dniach od 14 do 28 stycznia.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że jest to czasowy event, podczas którego co dwa dni weźmiemy udział w innym trybie. Autorzy zapewnią „znane i lubiane” wyzwania, ale także serię zupełnie nowych wariantów rozgrywki. Studio zachęca do wykonywania wyzwań, ponieważ za zdobyte punkty mamy szansę zgarnąć jeszcze lepsze nagrody – wszystkie nowości kupimy w sklepie.

„Zaczynamy tę dekadę z przytupem! Wydarzenie „Szałowy dancing” to siedem ograniczonych czasowo trybów gry – po jednym na każde dwa dni. Wśród nich traficie na te już znane i uznane, jak „Uzbrojeni i niebezpieczni”, ale i całkiem nowe, jak „Wielki dzień Timiego”, ale chwilowo powstrzymamy się od szczegółów – musicie przekonać się sami, jakie niespodzianki na was czekają.”

Zespół zapowiedział jeszcze premię weekendową, dzięki której otrzymamy kilka dodatkowych wyzwań – ich wykonanie pozwoli zdobyć łącznie po 500 punktów. Nowe misje zostaną włączone 17 stycznia od godziny 10:00 i będziecie mogli je wypełniać do godz. 10:00 20 stycznia.

Apex Legends Szałowy Dancing

O Apex Legends znajdziecie na naszej stronie wiele ciekawych informacji:

Źródło: Respawn

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment