Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.12.2019 14:12
Octane apex legends
1256V

Błąd w Apex Legends pozwala jednej postaci przechodzić przez ściany i inne obiekty

Gracze Apex Legends doświadczyli ogromnego buga uniemożliwiającego swobodną rozgrywkę.

Apex Legends to gra stworzona przez studio Respawn Entertainment i wydana przez Electronic Arts 4 lutego bieżącego roku. Produkcja o tematyce Battle Royale okazała się być hitem na ogromną skalę, zostawiając za sobą nawet Playerunknown's Battlegrounds (bardziej znane jako PUBG). Jak to już bywa w branży gier, dużo tytułów jest wypuszczane na rynek z błędami.

Błędy w Apex Legends były zazwyczaj szybko usuwane przez Respawn Entertainment, lecz teraz studio ma duży problem. Mianowicie, Octane, jedna z dostępnych postaci do wyboru podczas rozgrywki, może przebijać się z łatwością przez każdą ścianę i więzić w niedostępnych dla innych graczy miejscach przeciwników. Na razie nikt nie doszedł do przyczyn błędów, a co więcej, nie każdy podczas rozgrywki owym bohaterem ma możliwość przebijania się przez ściany.

Błędem podzielił się użytkownik Reddita o pseudonimie „Cantstopmhe”, który w swoim wpisie zamieścił filmik - możecie go obejrzeć poniżej. Jak widzimy, Octane próbuje wejść przez sufit na dach - jego próba kończy się niepowodzeniem, a co więcej, nie może wrócić do zwykłej pozycji - ekran cały czas się trzęsie, a nasz bohater próbuje wejść w obiekty. Respawn Entertainment na pewno dostało już zgłoszenia o błędzie, który powinien zostać w najbliższym czasie wyeliminowany. 

Help, my legs. from r/apexlegends

Warto przeczytać:

Źródło: vgr.com

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment