Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2020 22:30
Overwatch 2
1381V

Overwatch 2 ma zadebiutować jeszcze w 2020 roku. Sony szykuje graczy na premierę

Blizzard wciąż nie potwierdził daty premiery Overwatch 2, jednak zdaniem jednego z oddziałów PlayStation – premiera rozbudowanej strzelanki odbędzie się w 2020 roku. Sympatycy marki powinni zacierać rączki.

W 2020 roku nie zabraknie mocnych gier, a według najnowszych przecieków – Blizzard szykuje się na premierę Overwatch 2. Gra została zapowiedziana na ubiegłorocznym BlizzConie i pierwsze informacje nie napawały wielkim optymizmem, ponieważ deweloperzy nie potwierdzili szczegółów dotyczących premiery.

Brazylijski oddział PlayStation jest jednak innego zdanie – według pracowników PlayStation Brasil, Overwatch 2 będzie dostępny w drugiej połowie 2020 roku na PS4. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona, to możemy liczyć na jednoczesną premierę na Xboksach One, komputerach osobistych, a może nawet na Nintendo Switchu.

Overwatch 2 nie będzie standardową strzelanką nastawioną wyłącznie na tryb sieciowy. W zasadzie rozgrywka skupi się wyłącznie na misjach PVE i kooperacji, a PVP zostanie przeniesione z pierwszego Overwatch – w ten sposób deweloperzy nie podzielą serwerów i pozwolą graczom wciąż cieszyć się rozgrywką.

Na szczegóły musimy pewnie zaczekać do E3 2020 (czerwiec) lub BlizzConu (listopad).

Więcej o nadchodzącym tytule od Blizzarda przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://www.psu.com/news/overwatch-2-release-date-targeting-2020-rumor

Tagi: Blizzard Entertainment Overwatch 2