Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.12.2019 10:30
Overwatch 2 z nowymi bohaterami
1211V

Overwatch 2. Blizzard szykuje wielu nowych bohaterów

Choć ciężko narzekać, aby w Overwatch brakowało postaci, to wiele wskazuje na to, że kontynuacja gry przyniesie nam ich jeszcze większą liczbę. Brzmi to bardzo pozytywnie.

Overwatch 2 to jedna z tych zapowiedzi, których, choć się spodziewaliśmy, to nie do końca w nie wierzyliśmy. Nieczęsto bowiem zdarza się, aby produkcja nastawiona prawie całkowicie na rozgrywkę sieciową (szczególnie w takiej formie, jak ma to miejsce w OW), otrzymywała pełnoprawną kontynuację. 

To zostało już jednak potwierdzone, a my poznaliśmy całkiem sporo szczegółów. Wiemy, że w drugiej części bardzo dużą rolę odgrywać ma kampania fabularna. Cóż, czego by nie mówić, postacie w grze wykreowane są tak dobrze, że poznawanie ich historii będzie czystą przyjemnością.

Co jednak wyjątkowo ciekawe, w produkcji ma pojawić się cała masa nowych postaci. Subiektywnie uważam, że im ich więcej (dopóki są poprawnie kreowane), tym lepiej dla różnorodności gry. Informację przekazał ostatnio sam Aaron Keller:

Pracujemy aktualnie nad wieloma bohaterami dla Overwatch 2. Nie możemy powiedzieć, kim dokładnie są, ani jak będzie wyglądała ich mechanika rozgrywki, ale zdecydowanie przydadzą się w tym świecie i dostarczą nam takich rodzajów starć, jakich wcześniej nie było!

Trzeba przyznać, że wszystkie zapowiedzi brzmią bardzo interesująco i osobiście bardzo mocno wyczekuję kolejnych informacji w związku z projektem. 

Więcej informacji o grach od Blizzard znajdziesz tutaj:

Źródło: https://www.pcgamesn.com/overwatch-2/new-characters

Tagi: Blizzard Entertainment Overwatch 2