Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2019 18:27
Overwatch 2
373V

Overwatch 2. Misje Bohaterów mają nas zachęcić do ciągłej rozgrywki

Podczas panelu poświęconego najnowszej odsłonie Overwatch, twórcy produkcji opowiadają o Misjach Bohaterów, które będą dostępne podczas premiery.

Overwatch 2 to druga, zaraz po Diablo 4, największa zapowiedź podczas tegorocznego wydarzenia BlizzCon - do sieci trafiają kolejne przecieki na temat drugiej odsłony Overwatch. Dzisiaj twórcy poruszyli temat misji dla pojedynczego gracza, bo jak już wiemy, Overwatch 2 będzie posiadał tryb singleplayer. 

Oprócz misji fabularnych, do gry zawitają również Misje Bohaterów, które oferują treści „noc po nocy, tydzień po tygodniu, rok po roku” - mają one na celu zapoznania nas i eksperymentowania z grywalnymi bohaterami, a będzie ich ponad trzydzieści w dniu premiery. Misje Bohaterów będziemy mogli wykonywać według osobistego schematu, nie będziemy mieli narzuconej ścieżki ani bohatera. Zadania będą regularnie oferować nowe cele oraz treści, więc mają one również za zadanie zachęcić nas do powracania do Overwatcha 2.

Overwatch 2 pojawi się na PC, Xboksie One oraz PS4. Dokładna data premiery nie została jeszcze zapowiedziana, ale jak możemy się domyśleć, gra zadebiutuje w następnym roku.

Warto zajrzeć:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Blizzard Overwatch 2