Iza Łęcka Iza Łęcka 06.01.2020 07:34
Galaxy S11/S20
1088V

Samsung Galaxy S11 (S20) i Galaxy Fold 2 z premierą na Galaxy Unpacked. Potwierdzono datę wydarzenia

Samsung nie mógł przemilczeć kolejnego przecieku i potwierdził szczegóły Samsung Galaxy Unpacked 2020. Na tym wydarzeniu odbędzie się premiera Samsunga Galaxy S11 (S20) i Galaxy Fold 2.

Samsung w weekend zmierzył się z kolejnym przeciekiem – wyciekł zwiastun zapowiadający tegoroczny Galaxy Unpacked – potwierdzono więc szczegóły wydarzenia. 11 lutego o 20:00 czasu polskiego odbędzie się premiera nowych urządzeń producenta.

Na tym wydarzeniu zobaczymy Samsunga Galaxy S11, który może skorzystać z nazwy S20 oraz nowego Samsunga Galaxy Fold 2. Premiera to jednoczesny start zamówień przedpremierowych, więc  poznamy ostateczne szczegóły obu smartfonów.

Oficjalna część imprezy odbędzie się w San Francisco, czyli Samsung nie zmienia przyzwyczajeń i zaprezentuje  smartfon identycznie jak ubiegłorocznego Samsunga Galaxy S10. Nadciągająca konferencja odbędzie się dopiero za miesiąc, więc możemy podejrzewać, że kolejne przecieki zdradzą nowe informacje dotyczące najnowszych modeli Samsungów – w ubiegłym roku byliśmy świadkami potwierdzania przez producenta szczegółów, które wyciekły.

W Sieci pojawiło się już nawet przerobione logo Galaxy Unpacked – po lewej stronie zobaczycie obiektywy Samsunga Galaxy S11/S20, a po prawej zamkniętą bryłę Samsunga Galaxy Fold 2.

Galaxy Unpacked Samsung Galaxy S11 (S20) i Galaxy Fold 2

Więcej o urządzeniach Samsunga przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Galaxy Unpacked Samsung Samsung Galaxy Samsung Galaxy Fold 2 Samsung Galaxy S11 Samsung Galaxy S20