Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 15:54
Wymyk Netflix
2126V

Netflix z kolejnymi polskimi produkcjami. Niespodzianki w styczniowej ofercie

Netflix chce ponownie zaskoczyć fanów polskich produkcji. Platforma nie zapowiedziała nowych filmów z naszego kraju w styczniowym zestawieniu, ale już wkrótce otrzymamy kolejne historie. Informacje o trzech filmach pojawiły się w aplikacji mobilnej.

Netflix od pewnego czasu rozbudowuje zestawienie polskich produkcji. Widzowie mogą zobaczyć między innymi: „Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej”, „Kobiety mafii 2”, „Pitbull niebezpieczne kobiety”, „Ziarno prawdy”, „Wołyń”, „Pod mocnym aniołem” czy też „Rejs”.

Na styczniowej liście nowości nie pojawiły się opowieści dla fanów rodzimych historii, ale w aplikacji mobilnej na Androidzie zostały zapowiedziane nowe produkcje:

  • 08.01 - „Wymyk”
  • 08.01 - „Idealny facet dla mojej dziewczyny”
  • 08.01 - „Pomiędzy słowami”

Z tego zestawienia na pewno warto zainteresować się pierwszą pozycją – jest to film w reżyserii Grega Zglinskiego, który zebrał kilka nagród („Najlepszy drugi film”, „Drugoplanowa rola kobieca” i „Scenariusz” na 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 2011, Nagroda SIGNIS dla najlepszego filmu oraz Nagroda Specjalna dla Roberta Więckiewicza na 27. Warszawskim Festiwalu Filmowym, 2011, Główna nagroda za najlepszy film w konkursie międzynarodowym na Roma Independent Film Festival w Rzymie, 2012)

Co ciekawe, aktualizacja aplikacji zdradza także, że w następnych dniach zobaczymy także między innymi „Player One” - tytuł wcześniej był dostępny na HBO GO, ale najwidoczniej wkrótce Netflix przejmie historię.

  • 14.01 - Leslie Jones: Time Machine (standup)
  • 15.01 - Nancy Drew i ukryte schody    
  • 18.01 - Player One    
  • 31.01 - Życie bez pozwolenia - sezon 2

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/player-one-i-kolejne-polskie-filmy-wkrotce-na-netflix-2020-01-06

Tagi: Netflix netflix nowości netflix polskie produkcje